karmy dla psów

Dokarmianie szczeniaków – jaką wyselekcjonować karmę dla pieska?

Dokarmianie szczeniaków – jaką wyselekcjonować karmę dla pieska?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z wymaganiami użytkowników w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dorosłych psów, oraz dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Jest więc to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i piesków dużych znacząco się różnorodni. Zatem z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze zapewnia? W tymże wpisie postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i dodatkowo zaprezentować ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa rodzaje żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe podstawowe w propozycji marki odkryjemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszystkich odmian piesków i 3 typy żywności przeznaczone dla piesków odmian małych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została wymyślona przez szereg profesjonalnych specjalistów z myślą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najzdrowszy rozkwit. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka oraz ryż, które są znakomite dla drobnych żołądków młodych piesków. Ponadto karmy Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w czasie silnego rozwoju. Obok atutów odżywczych należałoby ponadto wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Obejmuje zboża, sporą ilość mięsa (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Karmienie psów najlepszymi karmami sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka proponuje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem również pokarm Pedigree w puszce albo w torebce) posiada aromatyczne mięsne kąski zanurzone w galaretce, która ułatwia przyswajanie składników odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu karma jest nie tylko wyśmienita, ale jednocześnie dobra i lekka. Mokra karma Pedigree Junior zawiera mikroskładniki winne za twarde oraz zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), pogłębiające odporność (witamina E i minerały) oraz wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki użyciu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Kończąc propozycja marki Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest względnie obszerna, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy przygotowane przez markę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo jeszcze przebudowuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu swoim oraz profesjonalistów z którymi współpracuje. Dzięki temuż są to zatem karmy doskonale wpasowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.