Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest niezwykłą szansą, aby spożytkować energię swojego zwierzaka, a jednocześnie wzmacniać zaufanie. Regularne psoty wpływają dobrze na witalność psa, a także sprawiają uciechę opiekunowi. Gry warto jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się wiele różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób dobrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę kupimy we wszystkich punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki gumowe, z materiału lub z plastiku. Wybierając piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o możliwości zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Wybierając nową zabawkę pamiętajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle ważne, gdy jesteśmy opiekunami mniejszych ras psów, jak pudle albo yorki, dla których wybieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy poszaleć z psem na świeżym powietrzu wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil ma możliwość wybiegania się. Jeśli pies wie jak aportować, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej wielkości, żeby psu łatwo było przenosić frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, gdyż istnieje możliwość przypadkowego uderzenia psa zabawką w czasie zabawy, więc w celu uniknięcie bolesnych sytuacji wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny