Ciekawe urządzenie dla sympatyków wędzonych potraw

Kiedyś wędzenie różnorodnych artykułów żywnościowych było niezwykle znane. Wiele osób bardzo lubiło smak wędzonego sera, mięsa czy też ryb. Aktualnie nie jest to już tak popularne, jednak wielbiciele tego niepowtarzalnego smaku mają możliwość zakupu małej wędzarni, która może działać na gaz.
Przy jej pomocy można by uwędzić dosłownie wszystko: ser czy też drób.

Przycinanie żywopłotu

Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
projektowanie
Proces wędzenia zapewnia smakoszom niepowtarzalną głębię tak smaku, jak i aromatu. Jednym z najlepszych producentów takich urządzeń jest Smoke wędzarnia gazowa tej firmy spowoduje, że mógłbyś zapomnieć o samym działaniu takiego urządzenia i będziesz mógł skoncentrować się na tworzeniu przepysznych potraw.

Jeśli chcesz obejrzeć coś naprawdę niesamowitego? Nie ma żadnego kłopotu – spójrz na to a zadowolenie będzie zapewnione.

Urządzenia tej firmy posiadają niezwykle długi okres gwarancyjny, a ponadto 4 osobno nastawiane ruszty. Mają one swe haki i stojaki, które wykonane są ze stali nie rdzewiejącej. Dzięki temu rozwiązaniu można dostosować wnętrze do swoich potrzeb. Taka wędzarnia gazowa ma także niezwykle praktyczny składany ociekacz. Jest on wyprodukowany z szlachetnej stali oraz pozwala na wyciągnięcie gotowych potraw bez obawy o zabrudzenie posadzki tłuszczem.

łopata
Aby wędzone w ten sposób potrawy posiadały jeszcze w większym stopniu wyjątkowy smak i zapach, w czasie wędzenia należałoby pokropić żywność wodą bądź sokiem z cytryny. Żeby dodać tym potrawom prawdziwy aromat drewna, można by ponadto dosypać do Wnętrza nieco wiórków. W zachowaniu temperatury na stałym poziomie na pewno pomoże podwójna konstrukcja drzwi.

Ponadto tego typu rozwiązanie zatrzyma dym we wnętrzu urządzenia, nawet wtedy, gdy otworzysz na moment drzwiczki, żeby np. dosypać wiórek. Sympatyków wędzenia ucieszy fakt, że taka wędzarnia jest bardzo niedroga w użytkowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*