Sztuczne kwiaty mogą być prawdziwą ozdobą

plastikowy kwiat

Źródło: http://www.sxc.hu

Wielu uważa, że sztuczne kwiaty są mało estetyczne.

Nic bardziej mylnego. Nie mogą rywalizować z pięknem prawdziwych, ale specjaliści robią z nich wyjątkowe ślubne wiązanki.

Plusy prawdziwych roślin są oczywiste, a ich zapach może przypomnieć o lecie. Jednak sztuczne kwiaty mają tę przewagę, że stoją przez długie miesiące. Tego typu dekoracje zwykle mogą kojarzyć się z tanimi, sztucznymi bukietami nagrobnymi i pewnie dlatego nie widzimy urody sztucznych roślin. Teraz jednak potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki. Dokładnie imitują typowe bukiety, więc trudno od razu dostrzec, że to tylko „kopia natury”.

Jak prawdziwe

Sztuczne kwiaty bardzo dobrze imitują żywe rośliny. Co ciekawe, świetnie pełnią funkcję kwiatowych dekoracji w domach alergików. Sztuczne słoneczniki w ładnym flakonie będą prezentować się najzwyczajniej jak żywe.

Ślub i sztuczne kwiaty
Coraz większą popularniejsze obecnie są ślubne bukiety ze sztucznych kwiatów. Oczywiście w zimie warto używać ich najczęściej. Znowu należy odciąć się od nieprawdziwego wyobrażenia i skupić się na tym: gdzie znaleźć fiołki w styczniu? Dobry importer kwiatów sztucznych jest na to świetną radą. Oczywiście świetna projektantka zrobi z tego typu kwiatów wyjątkowy i co ważne wieczny bukiet. Panie, życzące sobie nietypowej ślubnej wiązanki, w kolorach, które niełatwo zdobyć w naturze, dzięki sztucznym kwiatom mogą być zachwycające.

Ozdoby kościołów i stołów weselnych też warto przyszykować sztuczne. Wszystko oczywiście pod warunkiem, że zdecydujemy się na sztuczne kwiaty dobrego producenta. To przede wszystkim jakość będzie decydować końcowym efekcie. Na szczęście dobra hurtownia (sprawdź wszystko po 1zł) florystyczna zaoferuje nam spory wybór roślin niezbędnych do uzyskania docelowego efektu.

Najpiękniejsze sztuczne kwiaty

kwiaty12

Źródło: morguefile.com

Najważniejsze jest to, że sztuczne kwiaty wcale nie powinny być tylko atrapą normalnych roślin. Bywają uszyte z eleganckich koralików, materiałów i wszystkiego, czego najczęściej potrzebują dekoratorzy. Ślubne toczki i bukiety okazują się po prostu sztuką dobrych projektantów. Niczego nie muszą to być sztuczne róże, bo najlepsze bukiety są po prostu wyjątkowymi kompozycjami.

Źródło: fh-akces.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*