wygląd

wygląd

Chryzantemy, czyli jedne z najbardziej urokliwych kwiatów kwitnących jesienią – co warto o nich wiedzieć?

Te rośliny ozdobne, charakteryzujące się pięknymi kwiatami można uprawiać w domu, na balkonie, tarasie czy ogrodzie. Odmiany niskie świetnie nadają się na obwódki, natomiast wyższe na kwiaty do wazonu, w którym utrzymują się nawet do czterech tygodni. Niezwykłą popularnością cieszą się także chryzantemy doniczkowe, które stanowią kolorowy akcent zewnętrznych przestrzeni. Szczególnie pięknie się prezentują, gdy zostaną pokryte poranną rosą.

Jak łatwo odmienić swój balkon?

Posiadanie balkonu we własnym mieszkaniu bądź też domu to naprawdę wspaniała sprawa. Porą letnią czy też wiosną mamy możliwość posiedzieć przy kawie, poczytać ulubioną książkę czy też po prostu wypocząć na pięknie urządzonym balkonie.
W jaki sposób ożywić nasz balkon aby nadać mu nowy wymiar? Jeżeli chcielibyśmy sprawić żeby wypoczynek w tym miejscu był dużo bardziej przyjemny, to już teraz należy zastanowić się nad powiększeniem ilości kwiatów obecnych na balkonie.

Jaki charakter do ogrodu wybrać, jeśli mamy niewielką działkę?

Styl ma wpływ nie tylko na rodzaj wybieranych składników małej architektury, barwy nawierzchni, lecz także posiada wpływ na układ gatunkowy rabat ogrodowych.
Możliwości jest bardzo dużo. ogród przede wszystkim powinien pasować stylistycznie do bryły budynku, jak i powinien również być dopasowany do pejzażu w najbliższej okolicy.